KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Torrnålsgravyr 14332065
nr 1433 2065
Torrnålsgravyr
Claes Berchem, getter. Signerad, 10x11 cm, yttermått inklusive ram: 22x26 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 november 2021
kl 18:13:52
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
22 nov